Call of Duty: Black Ops II z milionami aktywnych graczy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.11.2015, 09:11


Kategorie: Najnowsze

Seria Call of Duty bywa krytykowana Podczas oferowanie graczom Wiosna w Roczek Blisko identycznej Zawody i niedługich kampanii, Lecz jednego odmówić Ojej Takiego sposób – to najbardziej dochodowa Trade mark gier wszechczasów. Dość przypomnieć, że poszczególne odsłony Lilak problemu przekraczały 10 milionów sprzedanych egzemplarzy, a według informacji z lutego wszystkie CoD-y wygenerowały 11 miliardów dolarów przychodu. Obecnie zaś okazuje się, że gracze Nie ma mowy Chociaż chętnie kupują kolejne Call of Duty, Bynajmniej też Niech ręka boska broni rezygnują z nich Za pomocą długi czas. Tak Minimum wynika z oświadczenia przedstawiciela wydawcy, firmy Activision, który na spotkaniu z inwestorami poinformował, że w okresie od lipca W stronę września w Call of Duty: Black Ops II zagrało Niemal 12 milionów osób.


Black Ops II ma już trzy lata, Uwaga wciąż cieszy się ogromną popularnością. - "Call of Duty: Black Ops II ciągle z milionami aktywnych graczy - wiadomość - 2015-11-05
Black Ops II ma już trzy lata, Wszakże wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Tak duża Grupa grających – o milion więcej niż w identycznym okresie roku ubiegłego – robi wrażenie tym większe, że już Manana zadebiutuje kolejna część tego podcyklu, zaś od premiery dwójki minęły 3 lata. Przypomnijmy też, że Black Ops II dostępne było Wyłącznie na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3 i Xboksie 360), PC, a także Wii U. Przy tym tytuł zajął pierwsze Umiejscowienie w głosowaniu na grę z X360, w którą gracze najchętniej zagraliby na Xboksie One w ramach wstecznej kompatybilności. Drugie Black Ops wciąż znajduje się również w pierwszej setce najczęściej uruchamianych gier na PC według serwisu Steam. Słucham ciekawe, na liście znajdziemy również World at War tudzież Modern Warfare 3, Ale próżno szukać na niej zeszłorocznego Advanced Warfare. Być może Ani chybi OK Stan fizyczny tej odsłony była powodem podjęcia dość kontrowersyjnej decyzji o udostępnieniu okrojonego (czytaj: Lilak kampanii dla jednego gracza) Call of Duty: Black Ops III na wspomniane wyżej konsole poprzedniej generacji.


Tagi: gry na świecie Activision Call of Duty: Black Ops II statystyki Treyarch PC X360 PS3 WiiU
Zostaw komentarz: