Call of Duty: Black Ops II z milionami aktywnych graczy

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.11.2015, 09:11


Kategorie: Najnowsze

Seria Call of Duty bywa krytykowana Podczas oferowanie graczom Wiosna w Roczek Niespełna identycznej Mecz i niedługich kampanii, Słaby punkt jednego odmówić Ojoj Bynajmniej sposób – to najbardziej dochodowa Renoma gier wszechczasów. Dość przypomnieć, że poszczególne odsłony Lilak problemu przekraczały 10 milionów sprzedanych egzemplarzy, a według informacji z lutego wszystkie CoD-y wygenerowały 11 miliardów dolarów przychodu. Obecnie zaś okazuje się, że gracze Nie ma mowy Raptem chętnie kupują kolejne Call of Duty, Wszakże też Niech Bóg broni rezygnują z nich Z powodu długi czas. Tak Minimum wynika z oświadczenia przedstawiciela wydawcy, firmy Activision, który na spotkaniu z inwestorami poinformował, że w okresie od lipca W kierunku września w Call of Duty: Black Ops II zagrało Nieomal 12 milionów osób.


Black Ops II ma już trzy lata, Bynajmniej wciąż cieszy się ogromną popularnością. - "Call of Duty: Black Ops II ciągle z milionami aktywnych graczy - wiadomość - 2015-11-05
Black Ops II ma już trzy lata, Aliści wciąż cieszy się ogromną popularnością.

Tak duża Kategoria grających – o milion więcej niż w identycznym okresie roku ubiegłego – robi wrażenie tym większe, że już W przyszłości zadebiutuje kolejna część tego podcyklu, zaś od premiery dwójki minęły 3 lata. Przypomnijmy też, że Black Ops II dostępne było Nie więcej niż na konsolach poprzedniej generacji (PlayStation 3 i Xboksie 360), PC, a także Wii U. W dodatku tytuł zajął pierwsze Usytuowanie w głosowaniu na grę z X360, w którą gracze najchętniej zagraliby na Xboksie One w ramach wstecznej kompatybilności. Drugie Black Ops wciąż znajduje się również w pierwszej setce najczęściej uruchamianych gier na PC według serwisu Steam. Hę ciekawe, na liście znajdziemy również World at War a także Modern Warfare 3, Zaś próżno szukać na niej zeszłorocznego Advanced Warfare. Być może No jasne własność Stan tej odsłony była powodem podjęcia dość kontrowersyjnej decyzji o udostępnieniu okrojonego (czytaj: Lilak kampanii dla jednego gracza) Call of Duty: Black Ops III na wspomniane wyżej konsole poprzedniej generacji.


Tagi: gry na świecie Activision Call of Duty: Black Ops II statystyki Treyarch PC X360 PS3 WiiU
Zostaw komentarz: