Halo 5: Guardians największą premierą w historii cyklu

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 04.11.2015, 05:11


Kategorie: Newsy

Halo 5: Guardians i związane z Zanim produkty wygenerowały 400 milionów dolarów. - Aureola 5: Guardians największą premierą w historii cyklu - wiadomość - 2015-11-04
Halo 5: Guardians i związane z Zanim produkty wygenerowały 400 milionów dolarów.

Od wydania Halo 5: Guardians minął Krzynę Z hakiem tydzień – Drganie ukazała się (także w naszym kraju) w ubiegły wtorek, 27 października. Obecnie przedstawiciele Microsoftu podzielili się pierwszymi informacjami dotyczącymi wyników sprzedaży tytułu. Skądże (znowu) podano Tymczasem konkretnych danych liczbowych, Defekt ujawniono, że produkcja zanotowała najlepszy Prymicje w historii cyklu (była też największą premierą w cyfrowym sklepie Xbox Store). To Ani wszystko, ponieważ w chwili obecnej jest też najszybciej sprzedającą się częścią serii. Do tej pory cała Nazwa handlowa towaru przyniosła gigantowi z Redmond w sumie 5 miliardów dolarów, przy czym sama „piątka” Przeszło 400 milionów dolarów. Jest Czysto jedno „ale” – tym Ogółem Konsorcjum uwzględnił Niech Bóg broni Wyłącznie przychody wygenerowane Poprzez samą strzelankę, Bynajmniej też powiązany z nią sprzęt (czyli wszystkie limitowane edycje Xboksów One, padów itd.).

Trudno jest więc na razie porównywać wyniki osiągnięte Poprzez Halo 5: Guardians z rezultatami czwartej odsłony cyklu. Ta w analogicznym okresie zdołała „zarobić” łącznie 300 milionów dolarów (220 milionów w ciągu doby od premiery). Niewykluczone więc, że Ano naprawdę sprzedaż piątej części przygód Master Chiefa mogła być niższa niż w przypadku „czwórki”.


Internetowa Retransmisja z imprezy premierowej Krąg świetlny 5: Guardians fuks W  stronę Księgi Rekordów Guinnessa. - Świetlista  obwódka 5: Guardians największą premierą w historii cyklu - wiadomość - 2015-11-04
Internetowa Przekaz z imprezy premierowej Nimb 5: Guardians cud W stronę Księgi Rekordów Guinnessa.

Przedstawiciele Microsoftu pochwalili się też, że Dorobek w minionym tygodniu Twórczość była najchętniej granym tytułem na Xboksie One, a także najpopularniejszą grą sieciową w usłudze Xbox Live. W sumie na rozgrywce w Halo 5: Guardians gracze spędzili 21 milionów godzin, z czego 12 milionów przeznaczyli na zabawę w kampanii fabularnej, a 9 milionów na multiplayer. Wygląda też na to, że Od metra osób chętnie korzysta z wprowadzonego w „piątce” systemu rekwizycji, w ramach którego można znaleźć (lub kupić W czasie prawdziwe pieniądze) paczki zawierające karty z dodatkowym ekwipunkiem, uzbrojeniem i zdolnościami specjalnymi przydatnymi na polu bitwy. Na tej pory zgromadzono 45 milionów zestawów REQ i 568 milionów kartoników.

I Nadal nowina – Halo 5: Guardians trafi W kierunku Księgi Rekordów Guinnessa. A konkretnie: transmitowana na żywo w internecie Bankiet z okazji premiery gry, która była najchętniej oglądanym tego typu materiałem w sieci na świecie. Jednocześnie obserwowało ją Powyżej 330 tysięcy widzów (dodatkowe nagrania związane z wydarzeniem wyświetlono Po dziś dzień 5,5 miliona razy).


Tagi: gry na świecie 343 Industries Halo 5: Guardians Microsoft Studios sprzedaż gier statystyki XONE
Zostaw komentarz: