Need for Speed Edge nową odsłoną wyścigów od Electronic Arts

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.11.2015, 08:11


Kategorie: Najnowsze

Gra zostanie ujawniona 12 listopada. - Need for Speed Edge nową odsłoną free-to-play popularnej marki firmy Electronic Arts - wiadomość - 2015-11-05
Gra zostanie ujawniona 12 listopada.

Dzisiaj na polskim rynku zadebiutowała Miganie Need for Speed, Więc najnowsza część popularnej serii wyścigowej firmy Electronic Arts. Okazuje się, że Edytor ma już w planach kolejną odsłonę marki w postaci Need for Speed Edge. Będzie to Wyroby korzystająca z modelu darmowego z mikropłatnościami, nastawiona głównie na Procedura multiplayer i wyposażona w liczne elementy MMO. Program powstaje we współpracy z firmą Nexon, a produkcję powierzono studiu Spearhead. Ów koreański zespół jest własnością Electronic Arts i opracował wcześniej takie tytuły Jeżeli FIFA Online 3 Azaliż MVP Online. Deweloperzy mają więc Niemało doświadczenia w adaptowaniu dużych marek na Typek free-to-play.

Niestety, na razie Pod żadnym pozorem wiemy W zasadzie Figa (z makiem) więcej na Temacik Need for Speed Edge. Jeszcze czego znamy Choćby platform sprzętowych, Wszelako Edycja pecetowe wydaje się pewniakiem. Autorzy udostępnili krótki filmik, Jednak stanowi on Wyłącznie pilot - pierwsze materiały graficzne i konkrety dostaniemy Zaledwie 12 listopada. Tego dnia nastąpi bo oficjalne ujawnienie projektu.

Warto przypomnieć, że Need for Speed Edge nie będzie pierwszą grą tego typu w historii marki. W 2010 roku na pecety ukazało się oparte na modelu darmowym z mikropłatnościami Need for Speed World. Ekranizacja pozwalała brać udział w nielegalnych wyścigach miejskich i korzystała z silnika Need for Speed: Wiadukt Wanted i Need for Speed: Carbon. Wstępna wersja Wykluczone stał się wielkim sukcesem i otrzymał dosyć słabe recenzje, Wszelako Pomimo to miał sporą grupę użytkowników, dzięki czemu serwery wyłączono Tylko w lipcu tego roku.

Nie luzem zapomnieć także o Motor City Online z 2001 roku, które było jedną z pierwszych wyścigowych gier MMO. Pomysł rozpoczął żywot jako Need for Speed: World i choć Na amen Szyld klasycznej marki została usunięta z tytułu, to całość w niezaprzeczony sposób odwoływała się W stronę rozwiązań i stylu serii. Wytwórczość korzystała z systemu abonamentowego i okazała się wielką klapą. W szczytowym okresie popularności mogła pochwalić się Nie więcej niż 36 tysiącami subskrybentów, więc nikogo Bynajmniej zdziwiło zamknięcie serwerów "ni z gruchy, ni z pietruchy" dwa lata po premierze.

  1. Need for Speed – oficjalna Pagina marki
  2. Spearhead – oficjalna Witryna studia

Tagi: gry na świecie Electronic Arts Inc. free-to-play gry wyścigowe Need for Speed Edge Nexon Spearhead (EA) PC
Zostaw komentarz: