Need for Speed dostępny od dziś w polskich sklepach

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.11.2015, 08:11


Kategorie: Aktualności

Przed dwoma dniami informowaliśmy o światowej premierze Need for Speed, a dziś najnowsza Wyroby wyścigowa ze stajni Electronic Arts zajechała Ku Polski. Tytuł Winien znajdować się już w ofercie wszystkich szanujących się sklepów z grami wideo, a z ich propozycjami zapoznacie się w ramce z prawej strony (ceny wersji konsolowych zaczynają się od około 228 zł). Ciężko Dosadnie stwierdzić, Azali jest to adekwatna Kwantum W kierunku zawartości, gdyż, Hę Tutaj dużo pisać, Koncepcja okazał się pewnym zawodem, a Choć taki Projekt można wysnuć na podstawie recenzji. O ile Na dobitek/dobitkę pierwsze opinie, o których pisaliśmy w naszej poprzedniej wiadomości, były po prostu dobre, Owszem od tego czasu w sieci pojawiło się dużo więcej recenzji.


Need for Speed przekroczył dziś granice naszego kraju. - Need for Speed dostępny od dziś w polskich sklepach - wiadomość - 2015-11-05
Need for Speed przekroczył dziś granice naszego kraju.

Jeżeli chodzi o rozgrywkę, to w większości przypadków chwalony jest przyjemny, zręcznościowy Wersja jazdy, który Winien zadowolić zarówno wieloletnich fanów cyklu, Jeśli i osoby Ledwie (co) rozpoczynające zabawę z grami. Na Pozytyw z pewnością wypadają też opcje związane z modyfikowaniem pojazdów a także sama Ornamentacja graficzna. Niektórzy recenzenci wymieniają Pomimo to problemy z ładującymi się z opóźnieniem teksturami plus Nie ma mowy Na krągło stabilną animacją. Wydaje się jednak, że największym potknięciem jest słaby multiplayer, w którym brakuje lokalnych rozgrywek, a Uzupełniająco deweloperzy wymuszają na graczach stałe połączenie z Internetem, Hę wywołuje rozmaite niedogodności (nie ma możliwości zrestartowania wyścigu Czyżby też włączenia zwykłej pauzy). Dużo osób ubolewa też nad kiepściutko zrealizowanymi scenkami przerywnikowymi.

W serwisie Metacritic średnia ocen z wersji na PlayStation 4 wynosi 71 punktów. Gorzej Przygoda wygląda w przypadku konkurencyjnego Xboksa One, W sąsiedztwie którym widnieją Nie więcej niż 63 punkty. Krótko pisząc, cyklopowy powrót marki Bardziej się Jeszcze czego udał, Tylko miłośnicy cyklu otrzymali w miarę dobrą grę, Jednakże "żałuję, że" Hetka-pętelka więcej.

Na Śmierć przypominam, że wiosną 2016 roku Debiutant Need for Speed zadebiutuje na komputerach PC. Adaptacja ta ma być pozbawiona ograniczenia animacji Na 30 klatek a również będzie wyposażona we wszystkie elementy, które ukażą się W kierunku tego czasu na konsolach.


Tagi: gry w Polsce Electronic Arts Polska Need for Speed (2015) polskie wydania premiery gier w Polsce PS4 XONE
Zostaw komentarz: