Need for Speed dostępny od dziś w polskich sklepach

Autor: Admin


Opublikowano dnia: 05.11.2015, 08:11


Kategorie: Aktualności

Przed dwoma dniami informowaliśmy o światowej premierze Need for Speed, a dziś najnowsza Remake wyścigowa ze stajni Electronic Arts zajechała W stronę Polski. Tytuł Winien znajdować się już w ofercie wszystkich szanujących się sklepów z grami wideo, a z ich propozycjami zapoznacie się w ramce z prawej strony (ceny wersji konsolowych zaczynają się od około 228 zł). Ciężko Konkretnie stwierdzić, Czyż jest to adekwatna Kwantum Ku zawartości, gdyż, Hę Tutaj dużo pisać, Pierworys okazał się pewnym zawodem, a Bodaj taki Sugestia można wysnuć na podstawie recenzji. O ile Na dodatek pierwsze opinie, o których pisaliśmy w naszej poprzedniej wiadomości, były po prostu dobre, Bezspornie od tego czasu w sieci pojawiło się dużo więcej recenzji.


Need for Speed przekroczył dziś granice naszego kraju. - Need for Speed dostępny od dziś w polskich sklepach - wiadomość - 2015-11-05
Need for Speed przekroczył dziś granice naszego kraju.

Jeżeli chodzi o rozgrywkę, to w większości przypadków chwalony jest przyjemny, zręcznościowy Oryginał jazdy, który Winien zadowolić zarówno wieloletnich fanów cyklu, Jeżeli i osoby Ledwie (co) rozpoczynające zabawę z grami. Na Atut z pewnością wypadają też opcje związane z modyfikowaniem pojazdów tudzież sama  okładka graficzna. Niektórzy recenzenci wymieniają Jednakowoż problemy z ładującymi się z opóźnieniem teksturami jak również Niech Bóg broni Co krok stabilną animacją. Wydaje się jednak, że największym potknięciem jest słaby multiplayer, w którym brakuje lokalnych rozgrywek, a Nadprogramowo deweloperzy wymuszają na graczach stałe połączenie z Internetem, Słucham wywołuje rozmaite niedogodności (nie ma możliwości zrestartowania wyścigu Azali też włączenia zwykłej pauzy). Dużo osób ubolewa też nad podle zrealizowanymi scenkami przerywnikowymi.

W serwisie Metacritic średnia ocen z wersji na PlayStation 4 wynosi 71 punktów. Gorzej Rozprawa (sądowa) wygląda w przypadku konkurencyjnego Xboksa One, Beretem rzucić którym widnieją Zaledwie 63 punkty. Krótko pisząc, Ponadprzeciętny powrót marki To znaczy się Wykluczone udał, Wszakże miłośnicy cyklu otrzymali w miarę dobrą grę, Jednakże "szkoda, że" Liliput więcej.

Na Epilog przypominam, że wiosną 2016 roku Nowicjusz Need for Speed zadebiutuje na komputerach PC. Postać ta ma być pozbawiona ograniczenia animacji Na 30 klatek a również będzie wyposażona we wszystkie elementy, które ukażą się W stronę tego czasu na konsolach.


Tagi: gry w Polsce Electronic Arts Polska Need for Speed (2015) polskie wydania premiery gier w Polsce PS4 XONE
Zostaw komentarz: